הליך משפטי יקר ופוגעני לילדים או הסכמה מהירה ואיננה יקרה? הבחירה בידיך!

רבים מהאנשים חושבים שתהליך הגרושין אמור להיות תהליך ארוך ויקר מאוד, בטח כאשר מעורבים ילדים ורכוש.
אכן בתהליך מסורתי שיקח שנתיים ויותר של הליכים 
 משפטיים יקרים רווי אמוציות ונזק אדיר לילדים
מעוניינים להגיע להסכמות מהירות ללא הליכים משפטיים מיותרים ? גישור זה ההליך המתאים עבורכם.
מה הוא גישור ואיך מתנהל ההליך? גישור הוא כלי ליישוב סכסוכים באמצעות צד ג' נייטרלי (מגשר) אשר תפקידו לסייע לצדדים להגיע להסכמות במחלוקות שעל הפרק. אין זה משנה מי מכם המליץ על אותו מגשר שכן המגשר הוא אובייקטיבי ואינו מייצג אף אחד מהצדדים.
תהילה ב-חן, עו"ד ומגשרת תסייע לכם להגיע להסכמות אשר ישימו קץ למחלוקות ויאפשרו לכם לסיים את מערכת היחסים בצורה מהירה, מכובדת והוגנת.
image alt
image alt

יש אופנה גם לגרביים

רק לא סנדלים עם גרביים,  מצאנו את הגרביים שיעשו אתכם מאושרים ליין חדש של גרביים עם נקודות לחיצה יגרמו לתחושת רוגע, קלילות ובאופן כללי שמחה. בא לכם מצב רוח טוב? תגרבו .
הגרביים, שמגיעים מעולם הדיקור והלחיצות הממוקדות, יעזרו ללובשים אותם לחוש נינוחים יותר, אנרגטיים ומאושרים, ללא עזרים נוספים.
הגרביים מגיעים באורכים וצבעים שונים ואופנתיים, ומגיעים עם הסבר מפורט לגבי אופן גריבתם והנקודות שאמור ההתקן הפנימי שלהם, העשוי צמר, ללחוץ עליהן.
יש כמה נקודות ברגל האחראיות על חילוף החומרים והמרצת הדם, מסבירה המדקרת מורין קרומי ״אחת מהן היא הנקודה הזו, שמרגיעה את הכבד ומאזנת הורמונלית. גרב כזה ישפיע כמו מסאז׳ על הנקודה הזו בעיקר כאשר עושים פעילות כלשהי והלחיצה נעשית יותר חזקה. המסאז׳ הזה של הנקודה הוא שגורם לנו לחוש קלילים יותר, פחות עצלים ועוזר בתחושה הכללית. שום דבר לא יחליף סגנון חיים בריא ופעילות גופנית, כמובן, אבל לאנשים הכלואים במשרדים, אולי הגרביים האלה יכולים לעזור קצת"
image alt

לצפייה בכל דגמי הקיץ לחץ כאן

image alt

לצפייה בכל דגמי החורף לחצי כאן

x

#{title}

#{text}

#{price}