תחומי התמחות

למשרד עורכי דין תהילה בר-חן נסיון רב בייצוג וגישור בתיקי משפחה וירושה מורכבים, לרבות ניהול עיזבונות וכינוס נכסים

במסגרת חלוקת רכוש בין בני זוג או בין יורשים, נדרשים הצדדים למכור נכסים ולעיתים מבקשים הצדדים לרכוש נכס חדש כחלק מפתיחת פרק חדש בחייהם. משרד עורכי הדין בר-חן, עוסק גם בתחום המקרקעין ונותן שירות מקצועי ומהיר בכל הקשור לעסקאות מקרקעין (מכר ורכש), רישום ירושה בטאבו, הסדרת רישום וכיו"ב. 
 

גישור
 
גישור הוא הליך בו צד ניטרלי (מגשר) מסייע לצדדים ליישב מחלוקות מחוץ לכותלי בית משפט.
הליך משפטי ממושך גובה לא אחת מחיר נפשי כבד מכל הצדדים ועל כן תמיד אמליץ ללקוחותיי לפנות להליך גישור אשר מאפשר לצדדים להגיע לפתרון רצוי תוך חסכון אדיר בעלויות וזמן.
אחד היתרונות הנוספים בהליך הגישור הוא החיסיון. על מנת לאפשר לצדדים להתגשר בצורה פתוחה וכנה, הרי שכל מה שנ
עו"ד תהילה בר-חן הנה מגשרת מוסמכת בעלת ניסיון רב בגישורים בתיקים מורכבים הדורשים מציאת פתרונות יצירתיים לשביעות רצונם של שני הצדדים.אמר במסגרת הליך הגישור הנו חסוי.
על כן, בכל שלב, יכול אחד מהצדדים להודיע כי הוא אינו מעוניין עוד בהליך הגישור והצדדים ימשיכו להתנהל בערכאות המשפטיות ואף אחד מהצדדים לא יוכל לעשות שימוש במה שנאמר בהליך הגישור בבית משפט.

 

image alt
image alt

גירושין ומעמד אישי


הליך הגירושין רווי אמוציות ומהווה טלטלה רגשית לשני הצדדים וכמובן לילדים.
מדובר בהליך מורכב הדורש ליווי מקצועי של עורך דין הבקיא בתחום זה, אשר יסביר לכם את הזכויות שלכם והמצב המשפטי, יתווה אסטרטגיה מתאימה וינהל עבורכם את התיק מתחילתו ועד סופו בדרך המהירה והבטוחה לסיום ההליך.
משרדנו עוסק בכל הסוגיות הכרוכות בגירושין ומעמד האישי:
 • הסכמי גירושין והסכמי ממון.
 • מזונות אישה ומזונות ילדים.
 • משמורת וחלוקת זמני שהות.
 • חלוקת רכוש ואיזון משאבים.
 • אלימות במשפחה.
 • כתובה וידועים בציבור.
 • תביעות אבהות.
 • מינוי אפוטרופוס/ייפוי כוח מתמשך.
 • הסכמי הורות משותפת התרת נישואין (לבני זוג מעורבים).

 

ליקויי בנייה


תביעה בגין ליקויי בנייה מתחילה בפניה לקבלן, עוד בטרם הגשת התביעה, בדרישה לתיקון הליקויים.
ישנה חשיבות רבה למועד בו גילה הקונה את הליקוי והמועד בו פנה לקבלן בעניין זה. על הקונה מוטלת החובה להודיע לקבלן מיד על כל ליקוי ולאפשר לקבלן לתקן את הליקוי. את הפניה לקבלן מומלץ לעשות בכתב ובעזרתו של עו"ד הבקיא בתחום אשר יבחן בין היתר את סוגיית תקופת הבדק.
רק במידה והקבלן קיבל הזדמנות נאותה לתקן את הליקוי ולא עשה כן, יש לפנות לבית המשפט בתביעה מתאימה.
משרדנו מטפל בתביעות בגין ליקויי בניה, החל משלב הפניה לקבלן וניהול מו"מ עמו ועד להגשת תביעה ובשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע (מהנדסים) מובילים בתחומם אשר נותנים מענה מקצועי וחוות דעת לבית משפט.
 


צוואות וירושות


 
צוואה היא מסמך משפטי לכל דבר ועניין, בו מצווה המוריש כיצד הוא מחלק את רכושו לאחר לכתו. ישנה חשיבות רבה לאופן ניסוח הצוואה באופן כזה שיתן מענה לכל ההיבטים הרלוונטיים ויענה על דרישות החוק. שימו לב- מומלץ להיוועץ בעו"ד המתמחה בדיני ירושה ובקיא בתחום  ספציפי זה.
 
כך למשל כאשר בני זוג עורכים יחדיו צוואה (צוואה הדדית) יש להביא לידי ביטוי את רצונם של בני הזוג לפעולות שיוכל לעשות בן הזוג הנותר בחיים ברכוש המשותף, בעת לכתו של בן הזוג השני  (למשל במקרה שבו בן הזוג שנותר בחיים מתחיל זוגיות חדשה).
 
דוגמא נוספת היא כאשר בני זוג נמצאים בהליכי גירושין. חשוב לזכור כי כל עוד בני הזוג נשואים ואין צוואה הקובעת אחרת , הרי שבמקרה ואחד מבני הזוג הולך לעולמו, בן הזוג שנותר בחיים יורש אותו, וזאת על אף היותם פרודים.
 
במקרים רבים, מבקש אחד הצדדים להגיש התנגדות לצוואה במטרה לפסול את הצוואה. התנגדות מוגשת בדר"כ בטענה כי אחד היורשים השפיע על המוריש ("השפעה בלתי הוגנת") וכתוצאה מכך גרם למוריש לצוות את כל רכושו לו בלבד או להדיר/לקפח את אחד הצדדים.
 
משרדנו עוסק בתחום דיני הירושה על כל היבטיו:
 
 • עריכת צוואה לרבות מתן ייעוץ מקיף אודות כל האפשרויות והסוגיות העולות מעריכת הצוואה.
 
 • הגשת בקשה לצו ירושה (כאשר המריש לא הותיר אחריו צוואה) או בקשה לצו קיום צוואה (כאש המוריש הותיר אחריו צוואה ומבקשים לתת לה תוקף).
 
 • הליכי התנגדות לצוואה.


מקרקעין


משרדנו עוסק בתחום המקרקעין על כל היבטיו:
 • מכירה/רכישה של דירה יד 2
 • מכירה/רכישה של דירה מקבלן
 •  השכרת דירה
 • תביעות פינוי

אודותינו

image alt

עו"ד ומגשרת תהילה בר-חן חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2010.
 
עו"ד בר-חן מונתה כחברת בית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין במחוז תל אביב (בתקן ממלא מקום) והיא גם מתנדבת ביחידת שי"ל בחריש.
 
עו"ד בר-חן עבדה במשך מספר שנים במשרד פרטי ידוע בתל אביב העוסק בתחום דיני המשפחה, וצברה ניסיון רב בטיפול בתיקים מורכבים ובייצוג בערכאות משפטיות. 
 
הכשרה והניסיון שצברה מאפשרים לעו"ד בר-חן לייצג את לקוחותיה במקצועיות ולהוביל אותם לתוצאה הרצויה ולשביעות רצונם. למשרד עורכי דין תהילה בר-חן נסיון רב בייצוג וגישור בתיקי משפחה וירושה מורכבים, לרבות ניהול עיזבונות וכינוס נכסים

במסגרת חלוקת רכוש בין בני זוג או בין יורשים, נדרשים הצדדים למכור נכסים ולעיתים מבקשים הצדדים לרכוש נכס חדש כחלק מפתיחת פרק חדש בחייהם. משרד עורכי הדין בר-חן, עוסק גם בתחוםהמקרקעין ונותן שירות מקצועי ומהיר בכל הקשור לעסקאות מקרקעין (מכר ורכש), רישום ירושה בטאבו, הסדרת רישום וכיו"ב.  
x

#{title}

#{text}

#{price}